Industrialne meble stalowe na wymiar

Jako doświadczony zespół specjalistów zajmujący się profesjonalną obróbką elementów metalowych wykonujemy części przemysłowe i konstrukcyjne z różnych rodzajów stali oraz z aluminium. Oprócz tego zajmujemy się także przygotowywaniem elementów na wymiar pod meble industrialne. Coraz popularniejsze wnętrza loftowe, nie tylko wśród hotelarzy czy restauratorów, lecz także osób prywatnych, skłoniły nas do realizacji usług przygotowywania mebli z blachy stalowej.

Kompleksowa obróbka metalu

Szczególne zamiłowanie do naszego fachu sprawia, że jak nikt doceniamy surowe piękno metalowych surowców, dlatego też wiemy, jak wydobyć z nich to, co najlepsze. Produkowane przez nas meble loft ze stali pasować będą nie tylko do industrialnych wnętrz, lecz także sprawdzą się jako elementy pomieszczeń utrzymanych w innych stylach. Nasze meble stalowe są wykonywane na wymiar z wysokiej jakości metalu, który odznacza się wyjątkową wytrzymałością. Jesteśmy w stanie wykonać meble idealnie skrojone pod loftowe wnętrza – każdy zrealizowany projekt to dla nas dzieło sztuki.

Meble loftowe na życzenie klienta

Realizowane przez nas zlecenia na meble industrialne na wymiar, wykonywane są z uwzględnieniem wszelkich wytycznych zamawiającego. Kwestią priorytetową jest dla nas zadowolenie klienta, jak i efekt naszej pracy w postaci nowoczesnych mebli w stylu loft, coraz częściej pojawiających się we wnętrzach polskich domów. Jesteśmy w stanie również zaoferować swoją pomoc w zakresie projektowania mebli loftowych, a także w kwestii dostarczenia ich pod wskazany adres – niezależnie od tego czy to Kraków, czy inne miasto.

Zamawianie i odbiór mebli loftowych

Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie i tutaj również realizujemy składane przez klientów zamówienia na meble w stylu loft. Jeśli jednak Kraków okazuje się być zbyt daleko bądź pojawiły się problemy techniczne, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Posiadamy doświadczenie w organizacji transportu wykonanych przez nas metalowych elementów industrialnych, w tym mebli w stylu loft. Dla naszych klientów zawsze staramy się znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie!