Industrialne meble stalowe na wymiar

Jako doświadczony zespół specjalistów zajmujący się profesjonalną obróbką elementów metalowych wykonujemy części przemysłowe i konstrukcyjne z metalu. Oprócz tego zajmujemy się także przygotowywaniem elementów na wymiar pod meble industrialne. Coraz popularniejsze wnętrza loft, nie tylko wśród hotelarzy czy restauratorów, lecz także osób prywatnych, skłoniły nas do realizacji usług przygotowywania mebli z blachy stalowej.

Kompleksowa obróbka metalu

Z zamiłowania do naszego fachu doceniamy surowe piękno metalowych surowców, dlatego też wiemy, jak wydobyć z nich to, co najlepsze. Produkowane przez nas meble loft ze stali pasować będą nie tylko do loftowych wnętrz czy industrialnych przestrzeni, lecz także sprawdzą się jako elementy pomieszczeń w odmiennym stylach. Nasze meble stalowe są wykonywane na wymiar z wysokiej jakości metalu, który odznacza się wyjątkową wytrzymałością.

Zamawianie i odbiór mebli loftowych

Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie i tutaj również realizujemy składane przez klientów zamówienia na meble w stylu loft. Jeśli jednak Kraków okazuje się być zbyt daleko bądź pojawiły się problemy techniczne, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Dla naszych klientów zawsze staramy się znaleźć najdogodniejsze rozwiązanie!