PROFILE KONTENEROWE

Wykonywanie profili metalowych

Zajmujemy się profesjonalną produkcją różnego rodzaju profili ze stali, stosowanych w różnego rodzaju konstrukcjach. Nasze możliwości obróbki profili pozwalają na wykonanie elementu do maksymalnej długości 6200 mm. Zakres obrabianych przez nas grubości mieści się w przedziale od 0,5 do 10 mm. Realizujemy zlecenia obejmujące zarówno otworowanie, jak i wykonywanie przetłoczeń czy wycięć w profilach.

Realizacja zleceń na profile kontenerowe

Prezentujemy ofertę wykonywania profili zimnogiętych kontenerowych, wykorzystywanych na szeroką skalę w nowoczesnym budownictwie. Stosuje się je przede wszystkim do konstrukcji modułów oraz kontenerów w realizacji obiektów modułowych. Takiego rodzaju profile zimnogięte wykonujemy z blach stalowych S235 lub S355, także w wersji ocynkowanej.

Profile zimnogięte o różnych przekrojach

Oferowane przez nas profile zimnogięte sprawdzają się w konstrukcjach dachowych, a także systemów drzwiowych czy okiennych. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt – wykonujemy profile także o niestandardowych przekrojach, zgodnie z wytycznymi klienta. Nasz zaawansowany oraz złożony park maszynowy pozwala nam na sprawną realizację zadania oraz – co za tym idzie – szybkie oddanie produktu. Korzystny wpływ na czas wykonania zlecenia mają również posiadane przez nas zasoby magazynowe w postaci blach nierdzewnych, stalowych oraz aluminiowych. W każdym przypadku profile mogą być ocynkowane na zlecenie klienta. Polecamy wykorzystać je w konstrukcjach, które są narażone na bezpośredni kontakt z niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi, przede wszystkim w postaci wilgoci, a także w elementach narażonych na działanie czynników mechanicznych. Wszystkie wykonywane przez nas profile posiadają odpowiednią certyfikację.

Dla wszystkich klientów z Krakowa i okolic, a także z całej Małopolski oferujemy swoje usługi wykonywania profili zimnogiętych z ocynkiem do profesjonalnych zastosowań budowlanych oraz pozostałych celów konstrukcyjnych. Zapraszamy do kontaktu również zainteresowane osoby spoza Krakowa oraz województwa małopolskiego. Postaramy się pomóc oraz zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenie.