Profile kontenerowe

Wykonywanie profili metalowych

Zajmujemy się profesjonalną produkcją różnego rodzaju profili ze stali, stosowanych w wielu konstrukcjach. Tworzymy profile stalowe ocynkowane, kątowniki, jak również ceowniki aluminiowe. Nasze możliwości obróbki profili pozwalają na wykonanie elementu do maksymalnej długości 6200 mm. Zakres obrabianych przez nas grubości mieści się w przedziale od 0,5 do 10 mm. Realizujemy zlecenia obejmujące zarówno otworowanie, jak i wykonywanie przetłoczeń czy wycięć w profilach. Jako polski producent profili aluminiowych dbamy o najwyższą jakość oraz solidność tworzonych elementów – zyskaliśmy dzięki temu szerokie grono klientów, którzy doceniają znakomite wykonanie tego typu komponentów. Działamy w Małopolsce, w miastach takich jak Kraków, Bochnia, Skawina czy Niepołomice, wykonując kątowniki stalowe, ocynkowane profile, ceowniki aluminiowe oraz wiele innych konstrukcji na życzenie klientów z całego woj. małopolskiego.

Realizacja zleceń
na profile kontenerowe

Prezentujemy ofertę wykonywania profili zimnogiętych kontenerowych, wykorzystywanych na szeroką skalę w nowoczesnym budownictwie. Stosuje się je przede wszystkim do konstrukcji modułów oraz kontenerów w realizacji obiektów modularnych. Takiego rodzaju profile zimnogięte wykonujemy z blach stalowych S235 lub S355, także w wersji ocynkowanej. Niezależnie od tego, czy mamy wykonać ceownik aluminiowy, specjalny kątownik stalowy, czy jeszcze inne profile stalowe do budowy kontenerów – staniemy na wysokości zadania.

Sprawdzony producent kształtowników stalowych

Profile ocynkowane, które jako producent tworzymy z uwzględnieniem najwyższych norm w zakresie bezpieczeństwa oraz jakości, cechują się uniwersalnym zastosowaniem, a także najlepszymi właściwościami. Wszystko to dlatego, gdyż zależy nam na proponowaniu sprawdzonych wyrobów gotowych do użytku nawet w skrajnych warunkach. Ceowniki aluminiowe, profile do kontenerów, kątowniki oraz pozostałe elementy z blachy stalowej rewelacyjnie spiszą się w środowisku przemysłowym, przetwórczym i nie tylko. Niestety, ale nie wszyscy producenci profili aluminiowych dbają o proces fabrykacji, w tym np. o właściwe gięcie części stalowych – my jednak przykładamy do tego szczególną wagę! Ponadto każdy profil stalowy, który wychodzi z naszej fabryki, jest testowany pod względem wytrzymałości na czynniki zewnętrzne. Stanowi to gwarancję jego bezpieczeństwa. Decydując się na powierzenie nam stworzenia profili zimnogiętych, otrzymujesz znakomitą jakość realizacji, a do tego gwarancję solidności. Już teraz przekonaj się, że produkcja profili aluminiowych to nasza specjalność!

gięcie blachy
This site is registered on wpml.org as a development site.